Pozew o rozwód Świebodzin

Rozwód to stresujący dla małżonków okres, pełen emocji oraz trudnych decyzji. Skomplikowana terminologia prawna, z którą trzeba się zmierzyć, może okazać się zbyt dużą przeszkodą. Właśnie dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy kancelarii, która przeprowadzi przez wszystkie kroki na drodze uzyskania rozwodu. Adwokat Agnieszka Twardowska świadczy klientom kompleksowe usługi związane z prowadzeniem rozwodu. Świebodzin to jeden z obszarów, na którego terenie działa kancelaria. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Pozew o rozwód – Świebodzin

Adwokat Agnieszka Twardowska posiada szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie, dzięki czemu pomoże krok po kroku przejść przez cały proces związany z rozwodem w Świebodzinie, tj. przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze, jako właściwym jeśli małżonkowie mieli miejsce wspólnego zamieszkania w Świebodzinie. W pierwszej kolejności należy określić, czy stronę interesuje pozew o rozwód z orzeczenie o winie czy też nie. Wówczas konieczne jest zebranie dowodów, a nierzadko również zaangażowanie świadków. Sprawa rozwodowa wymaga odpowiedniego przygotowania, ustalenia priorytetów, a także podjęcia terminowych działań, w czym z pewnością pomoże doświadczony adwokat. Agnieszka Twardowska oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Sprawy rozwodowe (Świebodzin) bardzo często wiążą się również z podziałem wspólnego majątku małżonków. Konieczne jest jego ustalenie oraz określenie komu z małżonków ma przypaść i jak określić ewentualne spłaty. Adwokat pomaga również w polubownym podziale majątku, co zdecydowanie skraca przebieg sprawy sądowej. W przypadku rozwodów konieczne jest również ustalenie opieki nad małoletnimi dziećmi, a także wskazanie wysokości alimentów. Nasze doświadczenie zawodowe pokazuje nam, że kwestie te często wywołują wiele emocji, a podczas rozstrzygania sprawy należy mieć przede wszystkim na uwadze dobro dziecka. Adwokat Agnieszka Twardowska reprezentuje klienta przed sądem, a także na bieżąco doradza, jakie najlepiej podjąć działania. Pomoc prawnika od spraw rozwodowych jest nieoceniona – pozwala na zachowanie spokoju oraz racjonalnego obrazu sprawy.

Rozwód (Świebodzin) – Kancelaria Agnieszka Twardowska

Adwokat Agnieszka Twardowska oferuje swoim klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach rozwodu, będąc dostępna zawsze wtedy, kiedy jest to konieczne. Wspólnie z klientem opracowuje plan działania, a także tłumaczy zawiłą terminologię prawną, aby ułatwić zrozumienie danej sytuacji. Kancelaria stawia na klarowną oraz otwartą komunikację, informując klienta o wszystkich podejmowanych działaniach. Wybierając doświadczonego prawnika od rozwodów w Świebodzinie, mają Państwo pewność pomocy w uzyskaniu pozytywnego rozstrzygnięcie, uwzględniając w tym podział majątku czy także wysokość alimentów. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania, adwokat odpowie na wszystkie pytania.