Rozwód Żagań

W ostatnich lata obserwuje się rosnącą liczbę rozwodów. Taka sytuacja powodowana jest wieloma czynnikami, niemniej proces rozwodowy zawsze wiąże się z silnymi emocjami, stresem a nieraz zagubieniem związanym z nieznajomością procedury. Adwokat Agnieszka Twardowska pomaga swoim klientom, świadcząc kompleksowe usługi prawne związane z rozwodem. Żagań to obszar działania kancelarii, współpracujemy również z klientami z innych regionów województwa lubuskiego.

Pozew o rozwód Żagań – co należy wiedzieć?

Rozwód to wymagający dla małżonków okres, któremu często towarzyszą silne emocje i stres. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na pomoc doświadczonego adwokata, który będzie wsparciem na każdym etapie tego procesu.. Adwokat Agnieszka Twardowska przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty, uzyskując wcześniej informacje zawierające opis przyczyn rozpadu małżeństwa, sytuację stron i dzieci, jeśli je posiadają. Jeżeli klient chce zdecydować się na rozwód w Żaganiu tj. przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze właściwym ze względu na miejsce wspólnego zamieszkiwania przez małżonków, np. z orzeczeniem o winie, konieczne jest zebranie dodatkowej dokumentacji, a często powołanie świadków mających istotną w tym zakresie wiedzę.

Decyzja o zakończeniu małżeństwa to jednak często dodatkowe kwestie, które należy uregulować w toku postępowania sądowego. Ważnym aspektem jest przede wszystkim dobro dzieci, które pochodzą z małżeństwa. Strony mogą chcieć określenia kontaktów z małoletnimi dziećmi, koniecznym jest wyliczenie kwot alimentów. Jeśli małżonkowie są zgodni, istnieje również możliwość dokonania w toku sprawy rozwodowej podziału majątku wspólnego. Adwokat Agnieszka Twardowska wspólnie z klientem ustala wszystkie kroki podejmowane na drodze procesu sądowego, uwzględniającym, w tym dobro potomstwa oraz potrzeby i priorytety reprezentowanej strony. Rozwód w Żaganiu tj. przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze nie musi być stresujący oraz pełen nieprzewidzianych sytuacji – wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. Wspólnie zdecydowanie łatwiej osiągnąć zamierzone cele.

Rozwód Żagań – oferta kancelarii

Wybierając profesjonalne wsparcie kancelarii, mogą być Państwo pewni dopełnienia wszystkich terminów oraz możliwe najszybszego zakończenia procesu rozwodowego. Adwokat Agnieszka Twardowska zawsze dokładnie tłumaczy swoim klientom podejmowane działania, stawiając na przejrzystą komunikację oraz pełną dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia pierwszego spotkania.